Свято останнього дзвоника !!!

Адреса: м. Київ вул.. Вишгородська, 44-в, тел.: 430-20-39, 430-82-67 obolon_326@i.ua

Структура

Початкова школа № 326 – загальноосвітній навчальний заклад I ступеня (1-4 класи) з українською мовою навчання.

Форма власності: комунальна.

Режим роботи початкової школи: 8.30- 13.00- уроки, 13.00-19.00 – ГПД. У режим дня учнів перших класів входить сон.

Для учнів 2-4 класів обладнані ігрові кімнати. Створено сімейну атмосферу виховання учнів.

З 1 класу в школі поглиблено вивчається англійська мова.

Якісний склад вчителів

У школі працює перспективний педагогічний колектив.

Один вчитель має звання «вчитель - методист», один вчитель - має звання «старший вчитель». З 14 вчителів:

вищу категорію мають 8 вчителів;

І категорію мають 2 вчителі;

ІІ категорію має 1вчитель;

спеціаліст – 1 вчитель;

молодих спеціалістів – 2 вчителів.

Досвідчений і професійний педагогічний колектив послідовно і ефективно впроваджує ідеї демократичного виховання в освіті.

Гуртки, факультативи

У школі поглиблене вивчення англійської мови. Основне спрямування – лінгвістичне. У позаурочний час працюють групи продовженого дня, гуртки: спортивний, вокальний та основи комп’ютерної грамотності.

Зв’язки

Завдяки співпраці з Університетом економіки і права «Крок» для учнів організовано додаткові розвиваючі заняття з логіки, російської та англійської мов.

Заклад підтримує дружні стосунки з знз № 16, № 8 та

ліцеєм Туризму.

Загальноосвітня початкова школа № 326

Структура

Форма власності: комунальна.

З 1 класу в школі поглиблено вивчається англійська мова.

Якісний склад вчителів

У школі працює перспективний педагогічний колектив.

вищу категорію мають 8 вчителів;

І категорію мають 2 вчителі;

ІІ категорію має 1вчитель;

спеціаліст – 1 вчитель;

молодих спеціалістів – 2 вчителів.

Гуртки, факультативи

Зв’язки

Заклад підтримує дружні стосунки з знз № 16, № 8 та

ліцеєм Туризму.

На нашому сайті ми будемо розміщати інформацію про наших вчителів та учнів, інформацію про семінари, конкурси, які проходитимуть у нас і багато іншої корисної інформації.

У колекції фотоальбомів ви можете знайти фотографіями з наших заходів, свят, конкурсів. А за допомогою блоку новин ми будемо висвітлювати найважливіші та найцікавіші новини!

Наш сайт був створений на базі безкоштовної інтернет платформи EDUkIT (http://edu.kh.ua), яка поширена по всій Україні і дозволяє безкоштовно створювати сайти для всіх установ освіти.

Коментарi